Слеп браслети

Слеп браслети (SLAP)  – різновид сувенірних браслетів. Являє собою пружню металеву пластину, покриту м’яким та приємним силіконом. У відкритому вигляді браслет має форму прямокутнуа із заукругленими кутами, але при дотику до зап’ястя він тут же скручується і пететворюється в стильний та яскравий браслет.

Варіанти розмірів слеп (SLAP) браслетів

Кольори слеп (SLAP) браслетів

Так як і у випадку з силіконовими браслетами, слеп браслети виготовляються на замовлення, тому колір браслета можна вибрати будь який із палітри Pantone Solid Coated. Просто повідомте нам код потрібного відтінку і ми зробимо браслети саме в такому кольорі.

Брендування

На слеп браслетах ми можемо нанести будь який Ваш логотип чи просто текст. Це буде зроблено еластичною і дуже стійкою фарбою, що дозволить використовувати браслет довгий період часу без втрати його товарного виду. Підготуйте логотип по рекомендаціях, вказаних у розділі Вимоги до логотипів і надішліть нам на пошту, все інше ми зробимо самі 🙂

Як замовити?

ТЕЛЕФОНУЙ:    +380 98 982 77 99  (Telegram / Viber / WhatsApp)

Щоб замовити слеп браслети просто зв’яжіться з нами через електронну пошту або по телефону ну або ж через будь який зручний для Вас месенджер. Наші менеджери нададуть Вам усі неообхідні консультації та розкажуть  послідовність дій для замовлення.

Доствка браслетів у Київ, Харків, Одесу, Дніпро – 1 день.