Силіконові браслети

Виготовляємо силіконові браслети під замовлення з Вашим логотипом. Ціни від 4грн. за 1 браслет. Термін виконання – від 3 робочих днів.

Силіконові (або резинові) браслети – це в більшій мірі сувенірна продукція. Браслет легко одягається та знімається через зап’ястя, тому фунцію контролю та ідентифікації він виконувати не може. Стильний молодіжний аксесуар, який добре зарекомендував себе на ринку маркетингу ось уже багато років. Силіконові браслети можуть бути різних розмірів і видів, з різними типами нанесення логотипів та інформації, тому вони завжди залишаються актуальними.

 

Варіанти розмірів силіконових браслетів

 

 

Окрім основних розмірів бувають ще браслети шириною 6мм і 25мм. Також можливе виготовлення унікального розміру та форми браслета, в залежності від побажань замовника.

 

Кольори силіконових браслетів

 

Так як силіконові браслети це продукція, яка виготовляється на замовлення, то і колір самого браслета може бути абсолютно любий. Для розробки макетів і реалізації ми використовуємо палітру Pantone Solid Coated. Вам достатньо буде повідомити нам код конкретного відтніку і браслети будуть виконані саме в такому кольорі.

Для більшої унікальності і яскравості є можливість змішувати кольори силікону в одному браслеті, таким чином отрмуючи дуже красивий ефект переходу від одного кольору до іншого.

Третій варіант – комбіновані кольори силікону. Це той випадок, коли в одному браслеті використовується кілька кольорів, але вони не змішуються один з одним, а розділяються по вертикалі, таким чином розділяючи браслет на сеції, кожна з яких має свій колір.

 

Брендування

 

Існує кілька способів нанесення інформації та логотипів на силіконові браслети:

  • нанесення фарбою
  • тиснення логотипу в середину або назовні
  • тиснення логотипу і заливка його фарбою

 

 

Як замовити?

 

ТЕЛЕФОНУЙ:    +380 98 982 77 99  (Telegram / Viber / WhatsApp)

 

Щоб замовити силіконові браслети просто зв’яжіться з нами через електронну пошту або по телефону ну або ж через будь який зручний для Вас месенджер. Наші менеджери нададуть Вам усі неообхідні консультації та розкажуть  послідовність дій для замовлення.

Доствка браслетів у Київ, Харків, Одесу, Дніпро – 1 день.